Jak si půjčit na zaplacení všech dluhů bez registru a zástavy

Máte dluhy? A chcete je jednou provždy zprovodit ze světa? Pak máte několik možností. Je-li míra vaší zadluženosti natolik vysoká, že přesáhla již únosnou mez, můžete požádat o osobní bankrot. Avšak ten má velmi přísná pravidla, takže je otázka, zda jim dokážete vyhovět. Taktéž osobní bankrot neboli oddlužení nelze aplikovat na jakékoli dluhy, takže také záleží na tom, kolik a komu vlastně dlužíte. V každém případě však existuje možnost půjčky. Půjčit si můžete od rodiny, známých, kamarádů, ale ne vždy se vaše prosba shledá s pochopením. Každý má dnes hluboko do kapsy a život přináší různé situace, které jsou po finanční stránce velmi náročné. Pokud se ale spolehnete na vlastní schopnosti a sjednáte si půjčku, vypořádáte se s dluhy jedna dvě. Chce to jen nestrkat před problémy hlavu do písku a postavit se k nim čelem. Pokud se vás věřitelé snaží upozornit na vaše závazky vůči nim  a vy ignorujete upomínky v poštovní schránce, pak věřte, že by se vám to v budoucnu nemuselo právě vyplatit. Tak jako tak vás dluhy jednoho dne dostihnou a v mnoha případech přichází exekutor k vašim domovním dveřím jako blesk z čistého nebe. Přitom se takovým nezáviděníhodným situacím dá v pohodě předejít. Když budete komunikovat s věřiteli a navrhnete pro vás přijatelný způsob řešení, možná se u nich shledáte s pochopením. Pokud ne, pak nezbývá nic jiného, než si sjednat půjčku na dluhy a vše do poslední koruny zaplatit. Kdo ale dnes půjčí dlužníkovi?

Chci půjčit

Půjčka na splacení dluhů

Pokud si na svých bedrech nesete dluhy, pak možnosti finančního trhu vám sice nejsou zcela uzavřeny, ale s jistým omezením se zde shledáte. Ne každá společnost je totiž nakloněna poskytovat půjčky zadluženým lidem. Tato opatrnost vyplývá i z toho, že všichni poskytovatelé půjček bez výjimky si musí dle zákona předem ověřit platební schopnost žadatele. Jak tento požadavek naplní, je ale výhradně v jejich kompetenci. Ke zjištění potřebných informací řada společností využívá centrální registr klientských informací, v němž jsou uvedena veškerá data co se týče poskytování finančních služeb. Pouhým náhledem do registru tak jednoduše zjistí nejen kolik a komu dlužíte, ale také kolikrát jste žádali o půjčku, zda vám bylo vyhověno či nikoli a jak jste se splátkami v prodlení. Zda máte bankovní či nebankovní půjčku a v jaké výši a jak to celkově vypadá s vaší platební morálkou. S velkým nepochopením ze strany finanční společnosti  se setkáte zejména v bance, kde jsou dlužníci považováni za značně rizikovou klientelu, u níž existuje důvodná obava, že by se bance vynaložená investice nemusela v dohodnuté době a s dohodnutým úrokem vrátit zpět. Z toho důvodu banky odmítají poskytovat půjčky zadluženým lidem a takoví klienti potom hledají záchranný kruh v soukromé sféře u nebankovních společností. Zde se ale většinou dočkáte očekávané pomoci.

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní společnosti již předem počítají s tím, že jejich klienti jsou v převážné většině neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku. Proto je jim jasné, že podmínky u svých úvěrových produktů musí mít nastaveny tak, aby jim bylo možno vyhovět. Častým důvodem odmítnuté žádosti o bankovní půjčku je záznam v registru dlužníků, takže i z toho důvodu některé nebankovní společnosti do registru nenahlíží vůbec a nebo nepřikládají této informaci žádný podstatný význam. Jestliže náhledem do evidence dlužníků zjistí, že nejste zadluženi až po uši a i další půjčka je ještě v rámci vašich možností, pak jsou ochotni nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám přiklepnou. Pokud ale na druhou stranu je evidentní, že vaše dluhy již přesáhly únosnou mez a v podstatě vytloukáte půjčku půjčkou, tudíž není ani ve vašich silách, abyste se dluhů kdy zbavili, ve vašem vlastním zájmu vám půjčku zamítnou. Velké certifikované společnosti tak důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí,. Tuto snahu je tedy třeba náležitě ocenit.

Sjednat půjčku

Půjčka bez zástavy

U nebankovní společnosti si můžete půjčit kolik chcete, takže nikdy není nutné, abyste na sebe zbytečně brali závazek, který ani nevyužijete. Pokud si vystačíte s malou drobnou částkou a jejím prostřednictvím zprovodíte dluhy ze světa, pak můžete využít rozsáhlé možnosti nebankovních mikropůjček. V případě, že potřebujete několik stovek či milionu korun, pak samotný proces sjednání půjčky bude vyžadovat i určité záruky splacení. Ve většině případů je dobré ručit za půjčku nemovitostí. Zastavená nemovitost v adekvátní hodnotě vám může snížit úrokovou sazbu a můžete dosáhnout na lepší podmínky splácení. Pokud nejste vlastníkem žádné nemovitosti a tudíž ani takové možnosti nemůžete využít, pak je možno za půjčku ručit jinou jistinou, třeba ručitelem. Ta bývá součástí smlouvy o půjčce a má vlastně hodnotu cenného papíru. Vzhledem k tomu, že má zákonem předepsané náležitosti a je soudně vymahatelná, je dostatečnou jistinou celého dluhu. V neposlední řadě se za splacení půjčky může zaručit také další osoba s dostatečnými příjmy, která není v exekuci nebo insolvenci. Na finančním trhu existují i přímo oddlužovací společnosti, které se zabývají vyplácením dluhů, a to nejen ve fázi exekučního řízení. Kromě toho vám pomohou jakoukoli dlužnou částku zaplatit , a dále si u nich můžete i úvěr navýšit a tím pádem získáte potřebné peněžní prostředky. K výběru vhodné půjčky na splacení dluhů je jistě dobré využít online srovnávač půjček, jehož filtr vám předloží seznam půjček a úvěrů i s jejich podmínkami.

Kvalitní služby v oblasti financí nabízí velké certifikované finanční společnosti a vy máte možnost využít jejich nabízených služeb. S jejich pomocí se můžete zbavit dlužné částky a navíc získat i další peněžní prostředky.