Nebankovní půjčka s.r.o může rychle vyřešit nedostatek financí

Podnikat můžete nejen jako osoba samostatně výdělečně činná, založit můžete také společnost s ručením omezeným neboli takzvané s.r.o. Obojí má své výhody i nevýhody, které je dobré uvážit hned v počátku, než se do podnikání pustíte. Společnost s ručením omezeným patří mezi nejoblíbenější formy podnikání v České republice a vlastně i nejrozšířenější. Hlavní výhoda s.r.o. spočívá v tom, že jednotliví společníci firmy neručí za závazky firmy celým svým majetkem, ale jen do výše počátečního vkladu. Takže v praxi, pokud se dostane firma do finančních problémů, riziko exekuce není tolik vysoké, jelikož nepřijdete o veškerý svůj osobní majetek jako je tomu v případě osoby samostatně výdělečně činné. Samotné založení společnosti s ručením omezeným je oproti klasickému živnostenskému listu sice časově trochu náročné a kolikrát probíhá v řádu měsíců, avšak i tato drobná překážka se dá jednoduše pominout. Stačí už jen dořešit finance. Nemáte-li na rozjezd firmy dostatek peněžních prostředků, zato v hlavě přímo geniální podnikatelský plán, určitě by se vám šikla dobrá půjčka do začátku. Nebo jste se během podnikání dostali do potíží s financemi a potřebujete překlenout náročné období? Půjčky pro podnikatele nabízí nejen banky, ale i celá řada kvalitních nebankovních společností, která má svou specifickou kategorii půjček určených přímo pro firmy. Jaké jsou tedy možnosti získání půjčky pro společnost s ručením omezeným?

 

Podnikání a finance

Podnikání je často jako na horské dráze, jednou se daří, jindy ne. Samozřejmě by bylo přímo ideální udržovat určitou finanční stabilitu a pohybovat se v rozumných mezích příjmů a výdajů, ale v praxi to někdy prostě jen tak jednoduše nejde. Občas dochází k finančním výkyvům, zákazníci neplatí včas faktury, dojde ke škodě na majetku firmy, pokazí se cokoli z vybavení, sami potřebujete platit dodavatelům a zaměstnancům každý měsíc poslat výplatu. V chodu firmy je toho prostě moc a není výjimkou, že se nejedna společnost dostane do potíží. Jak si s nimi nejlépe poradit? Ideálně půjčkou, která v pohodě pokryje veškeré nenadálé výdaje a vy se můžete v klidu věnovat vlastní firemní činnosti.

Chci půjčku

Jestliže jste s podnikáním teprve v začátku a máte teprve čerstvé razítko od notáře, pak zcela jistě povedou vaše další kroky do banky k založení firemního konta. Pokud rovnou počítáte s nemalou finanční injekcí na rozjezd, není zcela automatické, že vám banka potřebné finance poskytne. A to i přesto, že jí předložíte dokonalý byznys plán

Banky jsou co se týče půjček velmi opatrní, snaží se tak již dopředu obrnit proti případné platební neschopnosti, a proto se snaží díky svým náročným podmínkám toto riziko eliminovat až na úplné minimum. Proto se nedivte, když s žádostí o půjčku v bance nepochodíte, nejste sami. Pokud se tak stane, ještě není nic ztraceno, ještě tu máme nebankovní sektor.

Nebankovní půjčka pro s.r.o

Nebankovní subjekty jsou půjčkám určeným podnikatelům nakloněny mnohem vstřícněji než banky. Pro podnikatele mají mnohem větší pochopení, jelikož je jim jasné, že podnikání se může dostat do finančních potíží jedna dvě. Vždyť i ony sami jsou součástí podnikatelského světa a moc dobře ví, jak to chodí. Nebankovní půjčky nabízí nejen osobám samostatně výdělečně činným, ale mají i půjčky pro společnosti s ručením omezeným

Půjčky pro s.r.o jsou specifickou kategorií nebankovních půjček, které je nabízí za různých podmínek. Z toho důvodu si nejprve pomocí online srovnávače půjček porovnejte jednotlivé nabídky, srovnejte výši úrokové sazby, délku splatnosti, celkové poplatky a další parametry určující konečnou cenu půjčky. Vše pečlivě uvažte, poraďte se s ostatními společníky a teprve poté se pro jednu rozhodněte.

 

Půjčku vyřídíte z kanceláře online

Horní ani dolní hranice půjčky není zpravidla nijak omezena, půjčit si můžete v podstatě kolik chcete. Podmínky splácení lze u nebankovní společnosti zohlednit k vašim individuálním možnostem. Některé společnosti například nabízí možnost předčasného splacení zdarma či v případě dlouhodobé půjčky její refinancování. To vše je třeba vzít do úvahy.

Žádost o půjčku podáte online prostřednictvím krátkého formuláře dané společnosti. Po jejím odeslání budete vzápětí SMSkou nebo e-mailem informováni o schválení či zamítnutí půjčky. Pokud se jedná o půjčku v řádu milionu korun, zpravidla budete kontaktováni pracovníkem společnosti k doložení potřebných listin, které budou představovat určitou záruku splacení. Veškeré záležitosti není nutno řešit jen osobním kontaktem, vše lze dořešit rychlou online cestou.

Chci půjčku

 

V případě, že si jako společnost vystačíte jen s malým finančním obnosem, pak se takové půjčky obejdou bez nutnosti ručení a jsou vyřízeny bez zbytečných průtahů. Peníze vám nebankovní společnost neprodleně po schválení odešle na váš firemní účet a můžete s nimi začít nakládat. Úvěry pro podnikatele slouží často jako neúčelové půjčky, tedy nemusíte nikde uvádět, k čemu získané peněžní prostředky využijete. Použít je můžete na cokoli.

Nebankovní půjčky pro s.r.o představují specifický úvěrový produkt, s jehož pomocí úspěšně překlenete nejednu finanční krizi ve firmě. Výši půjčky stanovte vždy jen s ohledem na nezbytné výdaje, abyste firmu zbytečně do budoucna neúnosně nezadlužovali a nedovedli ji tak samotnému úpadku.