Nebankovní půjčka po ukončené insolvenci

Prošli jste úspěšně celou insolvencí a neúnosných dluhů jste se zbavili jednou provždy? Pak už jen tento fakt se dá považovat za dost velký úspěch. Mnoho předlužených lidí takové štěstí nemá. Třeba proto, že ani v samotném počátku nedokážou dosáhnout na přísné podmínky insolvenčního zákona. Zkrátka, oddlužení nelze aplikovat na jakékoli dluhy, a proto určitě není dobré se pouštět do zbytečných rizik. Celé období insolvenčního řízení je velmi náročné, nejen po administrativní stránce, ale také na finance. Jakmile soud rozhodne o insolvenčních splátkách ze mzdy a stanoví jednotlivé splátky dle splátkového kalendáře, nezbývá než platit a platit. Obtížné je však vyjít jen s tou trochou, co vám z výplaty zůstane. Z toho důvodu je toto období velmi náročné a ne každý jej úspěšně zvládne. Pokud totiž podlehnete pokušení a vezmete si během osobního bankrotu další půjčku, insolvenční správce na to přijde, celou věc postoupí dále k soudu a ten vás bez okolků pošle rovnou do konkurzu. Jednou z podmínek celého insolvenčního řízení je také fakt, že se nesmíte po dobu pěti let znovu zadlužit. Kdybyste na sebe vzali opět neúměrný závazek, jehož splátky by se absolutně neslučovaly s povinnostmi dle splátkového kalendáře, porušili byste tím zákonnou podmínku. Jestliže se vám tedy podařilo bez problému proplout všemi úskalími celé doby oddlužení, pak vám zcela jistě mnoho financí na kontě nezbývá. Po celou dobu v podstatě neušetříte ani korunu, jelikož převážná většina jakýchkoli příjmů jdou rovnou na umoření dluhu věřitelům. Když pak ale v tomto období, nebo i krátce po něm přijde nějaký nečekaný výdaj, jen stěží si s ním dokážete poradit.

Chci půjčku

Kdo půjčí po insolvenci

Máte v ruce rozhodnutí soudu o ukončené insolvenci a tudíž jste úplně čistí bez jediného závazku? Pak to zcela jistě není ten správný okamžik na to, abyste se znovu zadlužili. Nezapomeňte, že opětovně nemusí soud vaší žádosti o oddlužení vyhovět. Vždy posuzuje případ od případu a přihlíží k individuálním okolnostem každého dlužníka. Pokud usoudí, že nejste vhodný adept na oddlužení, nezbývá vám než splácet své závazky třeba až do konce života. Pokud tedy nemáte už ani žádný majetek, kterým byste mohli dlužnou částku vyrovnat. Jste-li tedy po insolvenci opět na štíru s penězi a potřebujete znovu založit, raději se poohlédněte po půjčce od někoho z rodiny. Takovou půjčku můžete splatit za podmínek, které budou vyhovovat jen a jen vám a v mnoha případech je také poskytnuta bez jakéhokoli úroku. Avšak ne vždy člověk nalezne u rodiny pochopení, zejména co se týče finančních záležitostí, a není-li zbytí, nezbývá než se poohlédnout po vhodné půjčce. Pokud s její pomocí zaplatíte co máte a nestanete se dlužníky, případně odvrátíte hrozbu exekuce, pak proti ní nelze nic namítat. Avšak jen do té míry, jestliže její splátky lze v pohodě zahrnout do měsíčního rozpočtu.

Půjčka bez registru

Po ukončené insolvenci můžete na úvěrový trh vstoupit zcela s čistým štítem a jste na tom tak, jako kdybyste nikdy žádné dluhy neměli. To by vám tedy nemělo nijak  bránit v tom, abyste si nemohli sjednat prakticky jakoukoli půjčku. Zahájením insolvenčního řízení je automaticky vaše osoba zaznamenána v insolvenčním rejstříku, který je veřejně přístupný, tudíž kdokoli může získat jakékoli informace o vás a vaší osobě. Jakmile obdržíte rozhodnutí soudu, s datem ukončení insolvence, je vaše jméno v tomto rejstříku skryto, avšak nikoli úplně vymazáno. Tím pádem vám tedy nic nebrání v tom, abyste si nemohli sjednat další půjčku. Avšak z důvodu vaší zadluženosti můžete ještě figurovat v různých registrech dlužníků, které informace o osobách shromažďují po několik dalších let a to i poté, co jste veškeré své závazky již dávno vyrovnali. Z toho důvodu bude možná lepší, když se po půjčce poohlédnete především v nebankovním sektoru, jelikož půjčka v bance by mohla být z důvodu přisouzení velmi nízké bonity zamítnuta. U nebankovních společností naleznete přímo sekci půjček bez kontroly registru dlužníků, kde posuzují každého klienta individuálně  a tudíž i šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti je velmi vysoká.

Sjednat půjčku

Malá rychlá půjčka

U nebankovní společnosti si můžete prakticky půjčit jakoukoli částku, nejste vůbec ničím omezeni, záleží jen na vašich potřebách a možnostech. Doménou mezi nebankovními půjčkami jsou malé mikropůjčky, které jsou pro své žadatele pohotovým zdrojem peněžních prostředků. Takovou půjčku získáte mnohem snáz, než kdybyste žádali o úvěr v řádu několika milionu korun. Avšak i ten je možno za určitých podmínek získat. Je ale všeobecně známo, že klienti vyhledávají prioritně malou finanční výpomoc, která rychle dokáže vyřešit jakoukoli finanční tíseň. Půjčí vám bez problému chybějící pětistovku do výplaty stejně rychle jako několik desítek tisíc korun. Malou drobnou mikropůjčku si sjednáte jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu hned utíkat na pobočku kamenné společnosti a být navíc omezeni jejich otevírací dobou. Malou půjčku si sjednáte jen na internetu pěkně v pohodlí svého domova. K žádosti nemusíte nic dokládat, ani mít ručitele, není nutno ani skenovat žádné doklady. O půjčku požádáte přímo na webu dané úvěrové společnosti a to tak, že zde vyplníte rychlý online formulář, v něm uvedete jen identifikační údaje o své osobě  a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu potřebujete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je schválena za pomoci plně automatizovaného systému a vy jste obratem informováni o jeho výsledku. Z toho důvodu lze o půjčku požádat prakticky kdykoli, ve dne v noci, o víkendu i ve svátek. Je-li vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou jednou z alternativních metod hned vyplaceny v hotovosti. Ty zahrnují okamžitou výplatu peněžních prostředků buď v trafice nebo na čerpací stanici. Zde jsou vám peněžní prostředky vyplaceny jen na základě elektronického kódu, který předložíte obsluze na platebním terminálu. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá v naprosté anonymitě. Vidíte sami, že i po ukončené insolvenci máte neomezený přístup k penězům.

Dříve než si sjednáte další půjčku, pečlivě uvažte své reálné možnosti a nikdy se nepouštějte do zbytečného rizika. Půjčku si sjednejte u velkých certifikovaných společností, které jsou stálicí úvěrového trhu a půjčují jen na základě jasné a transparentní smlouvy.