Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Nemůžete stále najít dobrou půjčku? Někdy to je vážně problém. Ale když se důkladně rozhlédnete po trhu s půjčkami, určitě najdete vhodný úvěrový produkt, který bude odpovídat vašim představám. A nemusíte pro něj chodit nikam daleko. Stačí se jen připojit k internetu  a půjčka přijde za vámi rovnou i s penězi. Jak je to možné? Jednoduše, na internetu si totiž půjčku nejen vyberete ale rovnou i sjednáte. Když použijete rychlý online srovnávač půjček a do systému zadáte vaše požadavky, okamžitě se před vámi objeví široká škála všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na netu přesně podle vašich výběrových kritérií. Přitom je již na první pohled patrné, jak se půjčky a úvěry mezi sebou navzájem liší. Četné rozdíly lze shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale i podmínek splácení. Konkurence mezi úvěrovými subjekty je veliká a tedy i boj o zákazníka velmi tvrdý. Není výjimkou, že narazíte třeba právě na velmi výhodnou akční nabídku, která dokáže celkovou cenu za půjčku srazit až na totální minimum. Pokud se vám nedaří naplnit standardní podmínky úvěrových společností, vždy máte možnost individuálního řešení. Třeba si o půjčku můžete zažádat společně s partnerem a tím se vaše šance na úspěšné schválení úvěru podstatně zvýší. Kde ji najít?

Chci půjčit

Partnerská půjčka

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům nabídnout celou řadu úvěrových produktů určených pro danou konkrétní příležitost. V jejich nabídce najdete nejenom velké úvěry určené na bydlení, koupi nemovitosti, podnikání či jiné dlouhodobé investice, ale především i drobné spotřebitelské půjčky, díky nimž lidé mohou financovat nejen vybavení domácnosti, ale vyřeší třeba i případnou exekuci nebo nedostatek financí před výplatou. Tím pádem mají drobné nebankovní půjčky na úvěrovém trhu výrazný efekt a jistě si nezadají v porovnání s ostatními velkými klasickými úvěry. V mnoha případech se u nebankovní půjčky setkáte  s možností půjčky bezúčelové, takže vyplacené peněžní prostředky můžete použít na cokoli. Určitě stojí v tomto případě za úvahu i partnerská půjčka, díky níž můžete dosáhnout na lepší podmínky splácení. U partnerské půjčky se nemusí jednat hned o vašeho životního partnera či-li tedy manžela, manželku, druha, družku, ale může to být jakákoli fyzická osoba, která spolu s vámi bude spolužadatelem o půjčku. Tím pádem se také na úvěrové žádosti posuzují oba dva klienti, tedy je nutno doložit nejen příjmy každého zvlášť, ale také si každého jendotlivce prolustrují v centrálním registru klientských informací. Všechny úvěrové společnosti totiž mají za povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele, což se týká i partnerské půjčky.

Půjčka bez doložení příjmu

Většina finančních společností a to zejména banky striktně vyžadují u žádosti o půjčku doložení vašich příjmů. Možná se dá říci, že tento požadavek stoupá spolu se sumu o kterou žádáte. To znamená, že když si třeba chcete půjčit jen pětistovku do výplaty, určitě se bez potvrzení o příjmu obejdete a riziko poskytnutého úvěru společnost dostatečně vyváží patřičnou úrokovou sazbou. Když ale budete chtít půjčku ve výši několika statisíc nebo milionu korun, určitě na doložení příjmu dojde, a to i v případě, že podnikáte, bez účetní uzávěrky se zkrátka neobejdete. Proto i partnerská půjčka posuzuje příjmy obou žadatelů, obzvlášť, když se jedná o nějakou větší půjčku například na bydlení, koupi auta, nemovitosti, apod. Na jednu stranu lze tento požadavek ze strany věřitele považovat za velkou přednost, jelikož jako dva žadatelé dokážete snadněji naplnit podmínky dané úvěrové společnosti a lehčeji tak dosáhnete na požadovanou sumu. Proto máte-li třeba jako jedinec velmi malé příjmy , pak jistě stojí za úvahu, zda o půjčku nepožádat společně s další osobou, a tím získat i lepší podmínky  splácení. Partnerská půjčka také nevylučuje možnost zástavy nemovitosti, což se týká zejména velkých dlouhodobých úvěrů se splatností na několik let.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka online

Partnerská půjčka náleží k standardním bankovním úvěrovým produktům, které si dokážete velmi snadno sjednat jen v prostředí internetu. Žádost o půjčku podáte na příslušných webových stránkách, kde je k tomuto účelu již předem pro vás připravený formulář, ten vyplníte, uvedete částku a požadovanou dobu splatnosti a kliknete na tlačítko odeslat. Tím je zahájen okamžitý schvalovací proces a vy jste prakticky obratem informováni o jeho výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak je zcela běžnou praxí, že jste telefonicky kontaktováni pracovníkem společnosti a s ním už se dál dohodnete na dalším potupu. Je zcela na vašem uvážení, zda dáte přednost osobnímu jednání na pobočce nebo u vás doma, případně si přejete vyřešit celou záležitost pouze online. Osobní jednání se jeví jako celkem užitečné, jelikož si při něm ujasníte všechny parametry sjednávané půjčky. Pokud dáte přednost návštěvě kurýra přímo u vás doma, nemůže se stát, že byste nemohli doložit nějaký dokument. Výplatní pásky, SIPO, atd. jistě máte hned v šuplíku po ruce, stačí pro něj jen sáhnout. V případě elektronického sjednávání půjčky pak bude nutné jen tyto dokumenty naskenovat a odeslat. Vždy máte možnost se podrobně seznámit s obsahem úvěrové smlouvy a teprve poté ji podepsat. Peníze jsou zpravidla ihned převedeny na bankovní účet nebo vyplaceny v hotovosti,  záleží jen na vašich preferencích.

Partnerská půjčka bez doložení příjmu je jednou z klasických nebankovních nabídek, kterou naleznete téměř u všech poskytovatelů. Avšak navzájem mezi sebou se liší konkrétními podmínkami, které jsou schopny akceptovat individuální možnosti klientů.