Nabídka půjček bez poplatku předem

Najít dobrou půjčku je kolikrát trefa do černého. Ne že by na trhu bylo půjček nějak poskrovnu, ale jejich nabídka je natolik rozsáhlá, že každá z nich je ochotna akceptovat zcela jiné podmínky. A je právě na vás, jaké možnosti máte a co od poskytnuté půjčky požadujete. V prvé řadě je třeba si uvědomit, jak vysokou půjčku vlastně potřebujete. Bude se jednat jen o malou hotovost do výplaty a nebo chcete dlouhodobý úvěr na pokrytí plánovaných investic? Podle toho, co chcete danou půjčkou financovat, se musíte rozhodnout pro správný typ půjčky. Zcela jistě si nebudete brát bankovní hypotéku, abyste si koupili do domácnosti třeba pračku. Také brát si zbytečně vysoký úvěr, který ani nevyužijete  a jen proto, že vám jej někdo nabízí také není dvakrát rozumné. Nezapomeňte, že každá půjčka je závazek, který musíte jednoho dne splatit a nikdy před ním nikam neutečete. Proto je v každém případě dobré výši půjčky přizpůsobit aktuálnímu domácímu rozpočtu. Pokud už teď vycházíte s penězi jen tak tak, raději zvolte nejnutnější částku, kterou se budete snažit v dohledné době co nejdříve splatit. Pokud byste se totiž dostali do problémů se splácením, nejenže se vám původní vypůjčená částka navýší o nemalé sankční poplatky a úroky z prodlení, ale v extrémním případě může dojít až na exekuci a ta vám dokáže dlužnou částku až zdvojnásobit. Nehledě na to, že je v ohrožení i veškerý váš majetek. Proto v případě sjednání půjčky jednejte vždy s rozmyslem a rozvahou a nepouštějte se do zbytečných rizik. Myslete na to, že by to právě nemuselo vyjít.

Chci půjčku

Nabídka půjček

O různé půjčky a úvěry opravdu není na trhu žádná nouze. Vybírat můžete z nepřeberného množství bankovních i nebankovních úvěrových produktů. Konkurence mezi jednotlivými subjekty je značná, a tak není divu, že na vás i reklama útočí ze všech stran. Nejeden reklamní slogan vám tak snadno utkví v paměti a vy žijete v domnění, že je to ta nejlepší půjčka na světě. Jenomže, když pak chcete podat žádost, najednou na povrch vyplují drobné zádrhele o nichž jste neměli nejmenší tušení. Tu kontrolují registry dlužníků, jinde se zase neobejdou bez potvrzení o příjmu, jinde vyžadují vaši bezdlužnost, atd. Kolikrát se pak stane, že možná dobrou půjčku nezískáte proto, že ji nelze aplikovat na vaše možnosti. Je  celkem samozřejmé, že když máte záznam v registru dlužníků a podáte žádost o půjčku, která během schvalovacího procesu shromažďuje informace z centrálního registru klientských informací, takovou žádost vám nikdo neschválí a vy tak možná přijdete o půjčku s dobrou úrokovou sazbou. Kdepak, na samotný výběr půjčky musíte jít trochu jinak.

Kde vybrat dobrou půjčku

Abyste s úvěrovou žádostí uspěli hned napoprvé, nejprve si ujasněte, zda existují nějaké aspekty, které konkrétní výběr půjčky zúží. Častým rozhodujícím kritériem je záznam v registru dlužníků, možnost doložení potvrzení o trvalém zaměstnaneckém poměru, dostatečný příjem, bezdlužnost, míra dluhové zatíženosti vaší domácnosti atd. Samotný výběr vám podstatně usnadní online srovnávač půjček na internetu, který vám během chvilky dokáže najít tu pravou půjčku přesně pro vás. Na příslušných webových stránkách do systému zadáte požadované informace a obratem obdržíte rozsáhlý seznam bankovních i nebankovních produktů aktuálně dostupných na trhu. Kromě toho zde u každé půjčky vidíte i základní podmínky, za jakých je poskytnuta. Tím pádem si můžete okamžitě porovnat například výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity, které společnosti k půjčkám nabízí. Není výjimkou, že narazíte na dobrou půjčku i v rámci akční nabídky a takovou příležitost by jistě bylo dobré využít. Některé nebankovní společnosti například poskytují půjčky prvním žadatelům zdarma, takže si půjčíte třeba jen tisícovku do výplaty a když ji vrátíte do 14 dnů na poplatcích nezaplatíte ani o korunu víc. Přesně kolik jste si půjčili, tolik vrátíte.

Sjednat půjčku

Bankovní nebo nebankovní půjčka?

Co se týče kvality poskytovaných služeb jsou na tom jak bankovní, tak i nebankovní instituce úplně stejně. Konkurence mezi nimi je značná a každá se snaží zaujmout co nejširší okruh potenciálních klientů. Zásadní rozdíl lze však shledat v podmínkách, za kterých jsou jednotlivé úvěrové produkty nabízeny. Je všeobecně známo, že v bance se řídí velmi striktními interními předpisy a pečlivě posuzují každou osobu žadatele. Nejprve si vás proklepnou v registru dlužníků a podle získaných informací o vaší platební morálce  a míře zadluženosti se možná dostanete k požadavku na doložení příjmů ze zaměstnání. A to je častý kámen úrazu. O půjčku žádají zejména lidé, kteří se nachází ve finanční tísni, jsou momentálně bez práce, dlouhodobě na nemocenské, pobírají sociální dávky nebo se jedná o matky na mateřské dovolené, začínající podnikatele, důchodce, prostě všechny, kteří nemají zaměstnaneckou smlouvu na dobu neurčitou. Jedině tu je totiž banka ochotna akceptovat. Jakmile tedy nejsou vaše příjmy v odpovídající výši, s půjčkou v bance neuspějete. Naproti tomu se nabízí poněkud akční řešení v nebankovní sféře, kdy si můžete vybrat půjčku přesně dle odpovídající kategorie. Najdete zde půjčky bez doložení příjmu, bez poplatku předem, bez kontroly registru dlužníků, pro matky na mateřské, seniory, podnikatele, půjčky na vyplacení exekuce nebo před výplatou. Zkrátka u nebankovní společnosti si jednoduše vyberete správný typ půjčky, která má již předem podmínky nastaveny tak, že jim dokážete hravě vyhovět. Z toho důvodu také celá řada neúspěšných žadatelů o bankovní půjčku přechází k nebankovní sféře.

Půjčku si vždy sjednejte u renomované finanční společnosti, která poskytuje úvěry na základě transparentní smlouvy bez poplatku předem a nic před vámi neskrývá.