Půjčka ve zkušební době bez registru

Nastoupili jste do nového zaměstnání? Procházíte momentálně obdobím zkušební doby? A máte navíc problém s financemi, než vám výplata dorazí na účet a nebo potřebujete investovat větší částku, abyste nepřišli o velmi dobrou nabídku? Pak se vám zcela jistě bude hodit půjčka, která dokáže všechny trable s financemi okamžitě vyřešit. Naštěstí jsou možnosti úvěrového trhu velmi rozmanité, stačí je jen využít a správně zvolit ten pravý úvěrový produkt. Abyste si výběr co nejvíce usnadnili, určitě bude dobré si pomoci prostřednictvím online srovnávače půjček, kdy na příslušných webových stránkách zadáte do systému vaše požadavky a obratem získáte filtr s obsahem všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. A to není všechno. U každé půjčky současně vidíte všechny podmínky, za kterých je poskytnuta, takže si můžete jednotlivé nabídky rovnou porovnat a uvážit své možnosti. Jestliže jste prozatím v nové práci ve zkušební době, pak bude třeba i tomuto aspektu přizpůsobit samotný výběr. Ne s každou úvěrovou žádostí totiž uspějete. Některé úvěrové společnosti totiž nejsou nakloněny tomu, aby půjčovali lidem, kteří nepracují natrvalo, a tak jste na tom vlastně obdobně jako kdybyste byli v evidenci úřadu práce. I přesto ale určité možnosti, jak si sjednat půjčku, existují, jen je důležité je využít ve svůj prospěch. Jak si tedy nejlépe sjednat půjčku ve zkušební době?

Chci půjčit

Půjčí v bance lidem ve zkušební době?

Pro mnoho lidí jsou tradiční bankovní domy synonymem pro slovo půjčka a nedokáží si představit , že by si měli půjčku sjednat někde jinde. Avšak tento konzervativní přístup se nemusí právě vyplatit. Banky mají totiž pro poskytování půjček a úvěrů velmi přísné striktní podmínky, kterým není právě jednoduché jen tak vyhovět. Kromě toho, že si každého příchozího žadatele prolustrují v registru dlužníků, vzejde z jejich strany požadavek na doložení příjmů. A právě tady můžete narazit na značný problém. Vzhledem k tomu, že jste teprve ve zkušební době, tomuto aspektu bude nejen odpovídat výše vaší měsíční odměny za práci, ale také ještě nemáte v ruce pracovní smlouvu na stálo. Tím pádem budete bankou ohodnoceni jako klienti s velmi nízkou bonitou, která je nedostatečná k tomu, abyste na půjčku dosáhli. Otázka také je, kolik peněz po bance požadujete, ale i půjčky v řádu desítek tisíc korun nemusí mít kladnou odezvu. Pokud vám ale chybí jen nějaká tisícovka a máte v peněžence kreditní kartu či sjednaný kontokorent na běžném účtu, pak vám nic nebrání v tom, abyste si od banky tímto způsobem peníze nepůjčili. Pro větší půjčku se ale raději vydejte, až se svým zaměstnavatelem podepíšete pracovní smlouvu na dobu neurčitou a dostanete plnohodnotný plat odpovídající vaší pracovní pozici. Jelikož je tedy sjednání bankovní půjčky ve zkušební době značně problematické, určitě je mnohokrát lepší, když se rovnou obrátíte na nebankovní sféru, která nabízí stejně kvalitní úvěrové produkty jako banky. Velké certifikované společnosti jsou kolikrát pro banky dost silnou konkurencí, což se projevuje i v množství žadatelů o nebankovní půjčku.

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní sféra nabízí rozsáhlé možnosti půjček a úvěrů, které lze v této oblasti jednoduše aplikovat na jakoukoli příležitost. Ať se nacházíte v jakékoli tíživé životní situaci, vždy pro sebe naleznete vhodnou nebankovní půjčku. Aby orientace mezi úvěrovými produkty byla co nejjednodušší, mají nebankovní společnosti své půjčky rozděleny do jednotlivých kategorií. Proto zde naleznete třeba sekci půjček do výplaty, pro nezaměstnané, bez doložení příjmu, se zástavou nemovitosti, půjčku na auto, pro ženy na mateřské, začínající podnikatele, atd. a v neposlední řadě také přímo půjčky pro lidi ve zkušební době. Když si zvolíte půjčku z této kategorie, šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti stoupá na maximum. Kromě toho můžete prakticky využít jakoukoli půjčku, kde nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. I tomuto požadavku odpovídá specifická oblast nebankovních půjček. U velkých půjček v řádu stovek tisíc či milionu korunu, však společnosti zpravidla požadují i další záruky splacení a to třeba v podobě zástavy nemovitosti nebo ručení další osobou jako spolužadatelem o půjčku. Tím ovšem také můžete dosáhnout na lepší podmínky splácení a nebankovní společnost vám nabídne lepší úrokovou sazbu či případně další benefity navíc.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru

Při žádosti o půjčku se řada lidí potýká se záznamem v registru dlužníků a to i přesto, že nepatří mezi chronické neplatiče, ale vlivem různých okolností se dostali v placení svých závazků do prodlení. K tomu stačí, abyste včas nezaplatili fakturu dodavateli energií nebo telefonnímu operátorovi a už jste vedeni jako neplatič. Problém je v tom, že i když své dluhy jednoho dne uhradíte a to i včetně sankčních poplatků a úroků z prodlení, na výmaz z registru dlužníků si počkáte ještě několik let. Když pak chcete žádat o půjčku, může být u některých společností tento fakt na závadu a to i přesto, že veškeré své závazky máte již dávno uhrazeny. Avšak ne všechny nebankovní společnosti nahlíží do registru dlužníků a tato informace je pro ně rozhodující při schválení úvěrové žádosti. Nebankovní společnosti se snaží ke klientům přistupovat individuálně a vyjít jim všemožně vstříc, takže najdete i firmy, které vám půjčí i přesto, že jste v registru vedeni. Možná někde za cenu vyšší úrokové sazby, ale to už záleží na vás, zda jste ochotni takové podmínky akceptovat či nikoli. Půjčky bez kontroly registru dlužníků se týkají zpravidla malých mikropůjček, které si můžete i ve zkušební době jednoduše sjednat jen na internetu online a nemusíte kvůli tomu nikam chodit na kamennou pobočku. Takové půjčky se obejdou bez složitého vyřizování a zdlouhavé administrativy, nevyžadují ručitele a vyplacené peněžní prostředky můžete využít na cokoli. To znamená, že se na ně lze spolehnout i ve zkušební době, kdy se můžete dostat do problému s financemi.

Dříve než si půjčku sjednáte, pečlivě uvažte všechny své možnosti a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik. V budoucnu by se vám to nemuselo právě vyplatit a vždy mějte na paměti, že každý dluh je dluhem a musíte ho jednoho dne splatit.