Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Trápí vás dluhy? Nevíte jak se jich zbavit? Pak věřte, že existuje několik možných způsobů řešení, které vám ze zdánlivě bezvýchodné situace pomohou. Když se postavíte dluhům čelem a nebudete před nimi strkat hlavu do písku, zprovodíte je ze světa jedna dvě. Pokud ale ignorujete upomínky věřitelů v poštovní schránce a žijete v klamné naději, že na vás zapomenou, pak věřte, že je jen otázka času, kdy se exekutor zjeví za vašimi dveřmi. Pak budete na poslední chvíli zachraňovat veškerý váš majetek a věřte, že taková situace není dvakrát příjemná. Nehledě na to, že původní dlužná částka několikanásobně zvedne svůj objem a místo třeba dlužné tisícovky budete rázem platit několik tisíc korun najednou. Nezapomeńte, že každá dlužná částka pomalu bují a dokáže se rozrůst díky sankčním poplatkům a úrokům z prodlení až do astronomických hodnot. Už jen náklady exekučního řízení vás vyjdou podstatně dráž, než kdybyste si sjednali rychlou půjčku a jednorázově celý dluh zaplatili. U exekuce není právě postupné splácení příliš efektivní, jelikož to je takové splácení bez konce. Jakmile zaplatíte dlužnou částku, přijde řada na úroky a v neposlední řadě ještě odměna exekutorovi. Takže pořád jenom platíte a platíte bez vidiny konce. Mnohem lépe uděláte, když si vezmete půjčku, všechny dluhy najednou zaplatíte a máte jednou provždy pokoj. Také tím vyřešíte spoustu problémů, které se splácením exekucí souvisí: opět budete mít přístup k bankovnímu kontu, zaměstnavatel vám vyplatí celou výplatu a splátky nové půjčky si přizpůsobíte svým aktuálním potřebám.

Chci půjčit

Půjčka pro dlužníky

Zadlužení lidé patří na úvěrovém trhu z hlediska poskytovatelů půjček mezi značně rizikovou klientelu. Je celkem samozřejmé, že se úvěrové společnosti v tomto případě oprávněně obávají o návratnost svých vynaložených investic. Míra zadluženosti s další poskytnutou půjčkou stoupá nahoru a pokud jsou příjmy v ohrožení, může se stát, že klient jednoduše nebude mít na splátky. Avšak řada solidních nebankovních, ale i bankovních  společností se snaží žadatele o půjčku ochránit před dluhovou pastí, a proto si předem ověří platební schopnost žadatele. Jakmile zjistí, že v podstatě vytloukáte půjčku půjčkou, jedna exekuce stíhá druhou a kvůli dluhům už nevíte kudy kam, raději vám ve vlastním zájmu další půjčku zamítnou. Předlužení lidé se mohou svých závazků zbavit prostřednictvím osobního bankrotu, kdy stačí po dobu pěti let splatit jen jednu třetinu a zbytek vám bude jednou provždy odpuštěn. Avšak tato forma oddlužení se nedá aplikovat všeobecně na všechny dluhy, záleží také na tom, jakého charakteru jsou a zda vám soud osobní bankrot povolí. Ovšem v určitých případech to je řešení a bylo by škoda jej nevyužít.

Nebankovní půjčka pro zadlužené klienty

Ne všichni dlužníci však patří mezi extrémně předlužené jedince a kolikrát by stačilo i jen pár tisícovek k tomu, aby se svých dluhů zbavili. V takovém případě přichází na řadu půjčka, kterou je možno celý dluh včetně sankcí uhradit. Jestliže jste již ve fází exekučního řízení, pak můžete využít nejlépe služby oddlužovacích společností, které jsou prioritně určeny k tomu, aby dlužníkům s financemi pomohly. Zabývají se převážně vyplácením exekucí, kdy za vás přeberou celou agendu, potřebnou částku převedou přímo na bankovní konto daného exekutorského úřadu a ještě se postarají o celou administrativu s tím spojenou. Kromě toho můžete využít i celý jejich právních servis, jelikož oddlužovací společnosti disponují řadou kvalifikovaných právníků, kteří se v dluhové problematice pohybují jako ryba ve vodě. Dokonce místo vás mohou vstoupit do jednání s příslušnými věřiteli a dohodnout podmínky splácení dané dlužné částky. Bylo by jen škoda nevyužít jejich servis, čímž si ušetříte nemálo starostí. Oddlužovací společnost vám kromě poskytnuté půjčky na vyplacení celé dlužné částky může nový úvěr i navýšit a podmínky splácení si dohodnete dle svých aktuálních potřeb. Není výjimkou, že se bankovní společnosti snaží akceptovat individuální možnosti svých klientů a vyjít jim všemožně vstříc.

Sjednat půjčku

Online půjčka vyplacená ihned

Pokud nejsou vaše dluhy astronomických rozměrů a spravila by to jen malá půjčka, pak je jistě dobré využít možnosti nebankovní mikropůjčky, která jakožto neúčelová půjčka může sloužit na cokoli. Tedy i na zaplacení vašich neuhrazených závazků. Velkou předností nebankovní mikropůjčky je zejména fakt, že si ji během několika málo minut sjednáte na internetu a nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a podrobovat se složitému administrativnímu procesu. Malou mikropůjčku si sjednáte jen v prostředí internetu online, nemusíte skenovat žádné doklady, ani mít ručitele. Žádost o půjčku podáte na příslušných webových stránkách, kde jen vyplníte velmi krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní kontakt. Posuvníkem na webu si nastavíte výši částky a dobu splatnosti a kliknete na tlačítko odeslat. Vzhledem k tomu, že je úvěrová žádost vyhodnocena jen za pomoci plně automatizovaného systému, můžete o půjčku požádat prakticky kdykoli, 7 dní v týdnu ve dne v noci, nejste ničím ani nikým omezeni, peněžní prostředky jsou vyplaceny okamžitě na váš bankovní účet. Pokud je půjčka schválena, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Tím pádem máte peníze ihned k dispozici a můžete provést plnění svých nesplacených závazků. Některé nebankovní společnosti v tomto případě ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují doložení příjmu. U některých poskytovatelů se můžete shledat s možností první půjčky zdarma, takže ji získáte zcela bez poplatku.

I když jsou možnosti zadlužených lidí na úvěrovém trhu značně omezené, neznamená to, že by nebylo možno si sjednat půjčku. Avšak vždy pečlivě uvažte své možnosti a nikdy nepřekračujte míru své zadluženosti nad únosnou mez.