Velká nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti dodá rychle potřebné finance

Většina lidí, kteří potřebují větší množství peněz, se obrátí s žádostí o půjčku na banku. Kam taky jinam. V bance máte vedený svůj běžný účet, a tak vám ani nepřijde na mysl, proč by to nešlo. Bankovní domy vzbuzují v klientech seriózní dojem, jelikož mohou nabídnout klientům široký sortiment finančních služeb. Vybírat můžete z celé řady finančních produktů. Doménou bank zůstávají zejména velké půjčky, ať už se jedná o různé půjčky na bydlení, klasickou hypotéku, nebo půjčku na podnikání. Velká půjčka může být v řádech desetitisíc a vyšších. Ani statisícové či milionové půjčky ale nejsou žádnou výjimkou. Na první pohled to tedy vypadá, že půjčit si peníze od banky v jakékoli výši je celkem jednoduchá záležitost. Když ale sami požádáte o půjčku, najednou zjistíte, jak náročným procesem musíte projít. A  to nejste ani přesvědčeni o kladném výsledku. Když už dáte dohromady veškerá potvrzení, razítka a všechny možné papíry, možná se nakonec dozvíte, že vás banka ohodnotila nedostatečnou bonitou a v konečném výsledku vám půjčku neschválí. Takových případů je stále dost a dost. Naštěstí jsou tu ale nebankovní společnosti, kde je šance na půjčku mnohem vyšší. Jak je to možné? Kde si můžete sjednat velkou nebankovní půjčku?

 

Proč si vzít nebankovní půjčku?

Nebankovní půjčka je v dnešní době velkým trendem. Jedná se o rychlou a spolehlivou formu financování. Obchodní podmínky jsou často výhodné pro spotřebitele a vyřizování je rychlé a jednoduché. Nebankovní půjčka se nezabývá žádnými zbytečnými formalitami, takže administrativní zátěž je naprosto minimální. Půjčku si kolikrát sjednáte jen na občanský průkaz. To se týká zejména malých drobných půjček, které jsou doménou nebankovních společností. Půjčit vám mohou prakticky kdykoli a na cokoli

Chci půjčku

Pozadu však nejsou ani s velkými částkami. U nebankovních společností tvoří velké půjčky specifickou úvěrovou kategorii, kde si sami pro sebe vyberete půjčku za celkem výhodných podmínek. Klienty nebankovních společností se stávají nejčastěji lidé, kteří s žádostí o půjčku neuspěli u banky. Avšak s kvalitou nabízených služeb jsou na tom oba sektory v podstatě stejně.

Velká nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti

Velká nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti představuje ideální řešení pro lidi, kteří si potřebují půjčit velkou sumu peněz rychle a bez zbytečných průtahů. Taková půjčka vám umožní pořídit si např. velký byt, který bude stačit pro vás a vaši rodinu. Můžete také modernizovat vaši chalupu, abyste ji mohli pronajmout na celoroční turistiku a měli tak další zdroj příjmu.

Za půjčku můžete ručit nejen pořizovanou nemovitostí, ale k ručení je vhodný jakýkoli objekt. Navíc nemusí být ani ve vašem osobním vlastnictví. V takovém případě je však nutno k žádosti o půjčku doložit i písemný souhlas majitele nemovitosti. Podmínky půjčky a doba splatnosti se v zásadě odvíjí od ceny nemovitosti.  

Rozsah půjčené částky se obvykle určuje podle hodnoty domu, který bude zastaven. Pokud je domem velká rodinná vila, může být půjčeno až 70 % hodnoty domu. Doba splatnosti se obvykle pohybuje od 5 let do 15 let podle délky životnosti stavby a rozsahu zadlužení. S úrokovou sazbou je to stejné jako u jakéhokoli jiného finančního produktu. 

 

Jak podat žádost o velkou nebankovní půjčku?

Velká nebankovní půjčka nemusí být žádnou složitou záležitostí. Pokud potřebujete půjčit velkou sumu peněz, zvládnete to v klidu v pohodlí svého domova. Nemusíte kvůli tomu ani nikam chodit na pobočku. Žádost o půjčku podáte jednoduše online, přímo na webových stránkách poskytovatele

Chci půjčku

Pro tyto účely zde mají již předem připravený formulář, který vyplníte a odešlete. Další formality rovněž vyřídíte pomocí internetu. Požadované doklady naskenujete a doplníte k žádosti, nebo je odešlete v e-mailu. Vzhledem k tomu, že se u velké nebankovní půjčky jedná o vyšší částku, může vás telefonicky kontaktovat pracovník dané společnosti, abyste spolu dořešili veškeré podrobnosti

Celý schvalovací proces má potom zcela standardní průběh. O jeho výsledku jste neprodleně informováni a následně vám odchází peníze na vámi zvolený bankovní účet. Velká výhoda nebankovních půjček spočívá zejména v tom, že si můžete sjednat individuální podmínky splácení podle vašich osobních potřeb. Nebankovní společnosti se tak snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc.

Každá půjčka přináší jistá rizika. Proto zejména u sjednání velké nebankovní půjčky buďte obzvlášť obezřetní a s dostatečným časovým předstihem uvažte své reální finanční možnosti. Některé nebankovní společnosti nabízí u velkých půjček také možnost pojištění proti platební neschopnosti, které je jistě dobré využít