Nejschvalovanější nebankovní půjčka: Kde vám opravdu půjčí peníze?

Nejschvalovanější půjčky jsou snadno dostupné téměř pro každého. Nezabývají se prakticky žádnými zbytečnými formalitami, a tak na žadatele nekladou příliš velké nároky. Mají prostě jednoduchá pravidla. Kolikrát vám půjčí jen na občanský průkaz, bez ohledu na věk či nutnost doložení pravidelného příjmu. Jedná se zpravidla o drobné mikropůjčky, které mohou pomoci překlenout jakoukoli nenadálou finanční krizi. Velmi oblíbené jsou zejména u klientů, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou dosáhnout ani na drobnou půjčku od banky. Banky například nabízí jako rychlý zdroj finančních prostředků kreditní karty, jejichž vydání však podléhá důkladným výběrovým kritériím. Proto i když máte vedený účet u banky, neznamená to automaticky, že k němu dostanete také kreditní kartu. Bankovní úvěrové produkty představují spoustu papírování, razítek a poněkud zdlouhavý schvalovací proces. Pokud potřebujete rychle získat nějaké peníze, pak banka zcela ztrácí svůj efekt. Avšak bankovní domy nejsou jedinými poskytovateli kvalitních finančních produktů. Na trhu existuje i nebankovní sféra, kde jsou ke svým zákazníkům poněkud vstřícnější. Nebankovní subjekty jsou si plně vědomi toho, že kdokoli se může ocitnout v nenadálé tíživé finanční situaci. Vždyť třeba pračka, myčka, nebo auto se pokazí zaručeně těsně před výplatou, kdy máte už jen pár drobných v peněžence a bankovní účet zeje prázdnotou. V takových případech velmi dobře pomůže nejschvalovanější půjčka. Jaká to je?

 

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

Když se podíváte na nabídku bankovních i nebankovních společností jistě vás zarazí celá plejáda různých půjček. Vyznat se v nich jen tak na první pohled dokáže jen málokdo. Rozsáhlý seznam úvěrových produktů vzbuzuje dojem, že není možné, aby vám někde nepůjčili peníze. Po bližším prozkoumání ale zjistíte, že ne každá půjčka patří právě k nejschvalovanějším finančním produktům. Důvodem může být cokoli. Někomu nevyhovují celkové poplatky za půjčku, výše úrokové sazby, délka splácení a podobně. Jiného zase hned odradí zdlouhavá administrativní bariéra. Jak se v nich tedy vyznat, abyste rychle našli nejlepší půjčku pro sebe?

Chci půjčku

Celkem je to snadné. Na internetu s výběrem nejschvalovanější nebankovní půjčky nejlépe pomůže online srovnávač půjček. Stačí jen zadat žádaná výběrová kritéria, kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu a obratem se vám zobrazí seznam bankovních i nebankovních společností, které budou odpovídat vámi zadaným parametrům.

Pokud chcete rychle a jednoduše získat nejschvalovanější půjčku, můžete banku rovnou přeskočit  a zaměřit se spíš na nebankovní sféru. V té naleznete půjček dost a dost. Ušetříte si tak nejen čas, ale i zbytečné zklamání, kdyby vás banka neohodnotila dostatečnou bonitou na to, aby vám půjčku schválili.

Nebankovní půjčka bez zbytečného papírování

Nebankovní společnosti nebazírují tolik na formalitách jako banky, a to je kolikrát i hlavní důvod, proč jim žadatelé o půjčku dávají přednost. Nejschvalovanější nebankovní půjčka je rychlá a dokáže neprodleně připsat požadovanou sumu na bankovní účet. Nebo lze zvolit i jinou alternativu a nechat si peníze vyplatit hotově. V tomto případě se budete ale muset pravděpodobně dostavit do zákaznického centra dané nebankovní společnosti, případně si sjednat kurýrní službu. Vše je možné.

Nejschvalovanější půjčka je snadno dostupná zejména pro klienty, kteří nemohou doložit potvrzení o stálém pracovním poměru, případně mají záznam v registru dlužníků. Určitou šanci mají i lidé, kteří si již na svých bedrech nesou nějaké závazky, nebo mají na krku exekuci a nemohou se dostat ke svým penězům v bance. 

K podání žádosti o nejschvalovanější nebankovní půjčku stačí zpravidla jen platný občanský průkaz. Když podáte žádost online, stačí ji jen naskenovat a odeslat. Na základě těchto informací nebankovní společnost neprodleně rozhodne o schválení či zamítnutí půjčky a vy jste o jejím výsledku informováni nejen SMS zprávou, ale i e-mailem. Jakmile si potvrdíte veškeré podmínky, peníze okamžitě odchází na bankovní účet.

 

Kolik si můžete půjčit?

Vzhledem k tomu, že nejschvalovanější nebankovní půjčka dokáže rychlostí blesku poskytnout potřebné finance, nejde z hlediska její výše o příliš velkou sumu. Většinou se částky pohybují v řádu několika tisíc, případně desítek tisíc. Jedná se tak o specifickou kategorii nebankovních mikropůjček, jako jsou například rychlé půjčky před výplatou, bez doložení příjmu, bez kontroly registru dlužníků, bez ručitele a podobně. Velkou výhodu mají v tom, že celkem jednoduše opět navýší váš rodinný rozpočet.

Chci půjčku

 

Tyto malé drobné půjčky neboli mikropůjčky jsou poskytovány bez nutnosti ručení, nemusíte tedy nikde hledat ručitele. Zato mají plno výhodných podmínek. Některé společnosti jsou schopny vám půjčit třeba na 14 dnů úplně zdarma, za půjčku neplatíte vůbec žádné poplatky. Pokud peníze v řádném termínu bez problému splatíte, příště si můžete o peníze požádat jen prostřednictvím jednoduché SMS zprávy. 

Ze svého telefonu odešlete SMS v příslušném tvaru, zadáte kolik si chcete půjčit, počkáte na vyrozumění a následně vám odchází peníze na účet. Takto rychle si můžete půjčit třeba jen tisícovku do výplaty. Nebankovní společnosti poskytují tyto služby i o víkendu, takže pokud vám nedorazí očekávané peněžní prostředky do pátku na účet, nemusíte kvůli tomu prožít víkend ve stavu nouze, ale naopak si jej užít naplno podle vlastních představ.

Nejschvalovanější nebankovní půjčka je zpravidla poskytována za výhodných podmínek. Nezabývá se zbytečným papírováním, takže dokáže rychle a neprodleně pomoci i v té nejtíživější finanční situaci.